Group 9 Copy 2 Created with Sketch.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post

چشم انداز و ماموریت

شرکت اریس رایانه نوین در افق 10 ساله دوم خود در سال 1400 شرکتی پیشرو در صنعت نرم افزار های سازمانی با بیش از 5000 مشتری بوده و خدماتی جامع را به صورت متمایز به طیف گسترده ای از مشتریان در سراسر کشور ارائه می دهد. جایگاه ادراکی اریس عبارت است از: سازمانی بروز ، حاضر در سراسر کشور، مقید به ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان، دارای بیشترین سهم از مجموعه بازار هدف و متعهد به ارزشهای اخلاقی و فرهنگی. ماموریت ما حضور فعال و مفید در جامعه به نحوی که در راستای مسئولیت اجتماعی خود با تکیه بر انگیزه و تعهد و خلاقیت کارکنان و تجربه و دانش سازمانی، خدماتی با کیفیت جهانی را در سطح کشور عزیزمان ایران به مشتریان تحویل دهیم به صورتی که همراه با توسعه پایدار و مستمر شرکت، مشتریانمان بهترین تجربه دریافت خدمات را حاصل نمایند.

فرهنگ و مسئولیت اجتماعی

مفهوم ” مسئولیت اجتماعی ” در زمره مفاهیم اخلاق کسب و کار مطرح است و به نقشی که شرکت ها درحوزه اجتماعی برعهده دارند مربوط می شود. ما در راستای مسئولیت اجتماعی خود به اصولی اخلاقی و فرهنگی زیر پایبندیم : دنیای بدون آسیب به درختان؛ سیستم های Paperless یا بدون کاغذ از مهمترین اقدامات بشری جهت توسعه و تسریع فرآیندها و فعالیت ها می باشد که به حفظ محیط زیست از آسیب های عمومی کمک می کند. هدف اصلی اریس تولید و توسعه محصولاتی است که این موضوع یعنی حذف کاغذ از سازمان را به بهترین نحو اجرا نمایند. رسالت جامعه در ترویج علم و پرورش کارکنان دانشی؛ فرهنگ، روح حاکم بر یک سازمان است. برای توسعه سازمان مبتنی بر دانش، لازم است باورها و نگرش ها و رفتارها به سمت تولید دانش متمایل گردد. تولید دانش در سازمان ها و محیط های آکادمیک، علم را به محیط تجاری پیوند می دهد و باعث می شود سطح عمومی دانش در جامعه توسعه یافته و به تعالی کشور منجر می گردد. اخلاق حرفه ای؛ باور ما توسعه ویژگی‌های اخلاق حرفه‌ای مانند دلبستگی به کار، روحیه مشارکت و اعتماد، ایجاد تعامل با یکدیگر و… بوده و تلاش می کنیم برای تحقق آن فرهنگ‌ سازی لازم از طریق آموزش کارکنان و ایجاد سیستم های انگیزشی صورت پذیرد.

مشتری در جایگاه شریک

مشتری در جایگاه شریک یعنی نگرشی نو به مشتری، نگرشی بسیار فراتر و والاتر از رابطه هایی که میان ارائه دهندگان خدمات یا فروشندگان کالا با مصرف کنندگان وجود دارد. مشتری در هر کسب و کاری از ارزش بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که بدون داشتن آن موفقیت معنایی ندارد. از همین رو در سازمان ها و شرکت های مختلف افراد به دنبال تکنیک هایی برای افزایش تعداد مشتریان می باشند. همه ما می توانیم مواردی را به خاطر بیاوریم که از فروشنده، تاجر و یا ارائه دهنده خدمتی روی برگردانده و بی آنکه خطایی از آنها سر زده باشد به فروشنده یا تاجر دیگری رجوع کرده ایم؛ علت آن فقط این بوده است که شخص دیگری را پیدا کرده ایم که همان کار را مناسب تر، ارزانتر و یا حتی فقط به گونه ای متفاوت از آنها انجام داده است. این در حالی است که از فروشنده یا تاجر قبلی هم هیچگونه نارضایتی نداشته ایم و حتی از رفتارشان بسیار هم خرسند بوده ایم. عدم توجه درست به مشتریان در سازمان های مختلف سبب می شود تا مشتریان غیروفادار شده و دیگر سراغ آن سازمان و محصول آن ها نیایند و این امر زمینه های لازم برای نابودی را فراهم می آورد. ما در اریس رایانه بر این باوریم که مشتری ما موجودیتی خارج از اریس نمی باشد. مشتری به عنوان رکن پنجم ارائه خدمات بخش لاینفک فرآیند تحویل خدمت می باشد. ما می کوشیم که به عنوان سازمانی یادگیرنده مشارکت موفقیت آمیز را با مشتریان از طریق بصیرت مشترک ایجاد کرده و توان رقابتی خود را با بازویی قدرتمند به نام مشتری افزایش بدهیم. از دید ما بالاترین لذت در زمان شراکت تلاش برای رفاه مشتری است و با این دیدگاه تلاش می کنیم که حداکثر منافع موجود مشتری را تامین نماییم.

پایشگر کارا، افکار خلاق( با ما همواره بروز باشد)

سه نسل نرم افزار و ارائه خدمات در زمانی که مشتریان نیاز داشته اند گواه این است که ما همواره تلاش خود را به رفع نیاز مشتریان معطوف ساخته ایم. تیم تحقیق و توسعه نرم افزاری شرکت در کنار تحقیقات برای بهبود روندهای توسعه نرم افزار، تلاش نموده است تغییرات قوانین و مقررات را که در حوزه خدمات دولتی بسیار با اهمیت است در زمان مورد نیاز مشتریان عرضه نماید. تلاش ما در مجموعه اریس همواره بر این امر بوده است که راهکارهای لازم را برای مشتریان خود فراهم سازیم .درک ما از اهمیت رعایت مفاد قانونی ما را بر ان داشته است در این مسیر تمامی مجوز های لازم را برای اطمینان خاطر مشتریانمان اخذ نماییم و در این مسیر گواهی افتخار ما، رزومه پربار و با کیفیت با انبوهی از مشتریان دولتی در تمامی حوزه های حاکمیتی می باشد.