منو

اریس نما

شرکت مهندسی اریس رایانه در سال 1379 توسط جمعی از مهندسین جوان ایرانی آغاز به کار نمود. هدف اصلی این گروه ارائه نرم افزارهای حسابداری ویژه دستگاه های دولتی بود. اکنون در آستانه 15 سالگی این شرکت مجموعه ای از راهکارهای سازمانی را تولید نموده است که پوشش کاملی را بر فرایندهای سازمانی بوجود آورده است.
ما می کوشیم که با رعایت استاندارهای جهانی تولید نرم افزار و بومی سازی ساختارها در حوزه های تخصصی مشتریانیمان، خدمات را فراهم سازیم که باعث آسودگی آنها باشد. مشتریان ما در هر حوزه که فعالیت می کنند می دانند ما تلاش می کنیم خدمات تخصصی برای ایشان فراهم نماییم.

چشم انداز و ماموریت

شرکت اریس رایانه اراک در افق 10 ساله دوم خود در سال 1399 شرکتی پیشرو در صنعت نرم افزار های سازمانی با بیش از 5000 مشتری بوده و خدماتی جامع را به صورت متمایز به طیف گسترده ای از مشتریان در سراسر کشور ارائه می دهد. جایگاه ادراکی اریس عبارت است از: سازمانی بروز ، حاضر در سراسر کشور، مقید به ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان، دارای بیشترین سهم از مجموعه بازار هدف و متعهد به ارزشهای اخلاقی و فرهنگی ماموریت ما حضور فعال و مفید در جامعه به نحوی که در راستای مسئولیت اجتماعی خودبا تکیه بر انگیزه و تعهد و خلاقیت کارکنان و تجربه و دانش سازمانی، خدماتی با کیفیت جهانی را در سطج کشورمان عزیزمان ایران به مشتریان تحویل دهیم به صورتی که همراه با توسعه پایدار و مستمر شرکت، مشتریانمان بهترین تجربه دریافت خدمات را حاصل نمایند.

فرهنگ و مسئولیت اجتماعی

مفهوم " مسئولیت اجتماعی " در زمره مفاهیم اخلاق کسب و کار مطرح است و به نقشی که شرکت ها درحوزه اجتماعی برعهده دارند مربوط می شود. مفهوم " مسئولیت اجتماعی شرکت ها" در زمره مفاهیم اخلاق کسب و کار مطرح است و به نقشی که شرکت ها درحوزه اجتماعی برعهده دارند مربوط می شود. ما در راستای مسئولیت اجتماعی خود به اصولی اخلاقی و فرهنگی زیر پایبندیم: دنیای بدون آسیب به درختان: سیستم های Paperless یا بدون کاغذ از مهمترین اقدامات بشری جهت توسعه و تسریع فرآیندها و فعالیت ها می باشد که به حفظ محیط زیست از آسیب های عمومی کمک می کند. هدف اصلی اریس تولید و توسعه محصولاتی است که این موضوع یعنی حذف کاغذ از سازمان را به بهترین نحو اجرا نمایند. رسالت جامعه در ترویج علم و پرورش کارکنان دانشی: فرهنگ روح حاکم بر یک سازمان است. برای توسعه سازمان مبتنی بر دانش، لازم است باورها و نگرش ها و رفتارها به سمت تولید دانش متمایل گردد. تولید دانش در سازمان ها و محیط های آکادمیک، علم را به محیط تجاری پیوند می دهد و باعث می شود سطح عمومی دانش در جامعه توسعه یافته و به تعالی کشور منجر می گردد. اخلاق حرفه ای: باور ما توسعه و يژگي‌هاي اخلاق حرفه‌اي مانند دلبستگي به كار، روحيه مشاركت و اعتماد، ايجاد تعامل با يكديگر و... بوده و تلاش می کنیم براي تحقق آن فرهنگ‌ سازي لازم از طریق آموزش کارکنان و ایجاد سیستم های انگیزشی صورت پذیرد.

مشتری در جایگاه شریک

مشتري در جايگاه شريک يعني نگرشي نو به مشتري، نگرشي بسيار فراتر و والاتر از رابطه هايي که ميان ارائه دهندگان خدمات يا فروشندگان کالا با مصرف کنندگان وجود دارد. مشتری در هر کسب و کاری از ارزش بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که بدون داشتن آن موفقیت معنایی ندارد. از همین رو در سازمان ها و شرکت های مختلف افراد به دنبال تکنیک هایی برای افزایش تعداد مشتریان می باشند.همه ما مي توانيم مواردي را به خاطر بياوريم که از فروشنده، تاجر و يا ارائه دهنده خدمتي روي برگردانده و بي آنکه خطايي از آنها سر زده باشد به فروشنده يا تاجر ديگري رجوع کرده ايم؛ علت آن فقط اين بوده است که شخص ديگري را پيدا کرده ايم که همان کار را مناسب تر، ارزانتر و يا حتي فقط به گونه اي متفاوت از آنها انجام داده است. اين در حالي است که از فروشنده يا تاجر قبلي هم هيچگونه نارضايتي نداشته ايم و حتي از رفتارشان بسيار هم خرسند بوده ايم. عدم توجه درست به مشتریان در سازمان های مختلف سبب می شود تا مشتریان غیروفادار شده و دیگر سراغ آن سازمان و محصول آن ها نیایند و این امر زمینه های لازم برای نابودی را فراهم می آورد. ما در اریس رایانه بر این باوریم که مشتری ما موجودیتی خارج از اریس نمی باشد. مشتری به عنوان رکن پنجم ارائه خدمات بخش لاینفک فرآیند تحویل خدمت می باشد. ما می کوشیم که به عنوان سازمانی یادگیرنده مشارکت موفقیت آمیز را با مشتریان از طریق بصیرت مشترک ایجاد کرده و توان رقابتی خود را با بازویی قدرتمند به نام مشتری افزایش بدهیم. از دید ما بالاترین لذت در زمان شراکت تلاش برای رفاه مشتری است و با این دیدگاه تلاش می کنیم که حداکثر منافع موجود مشتری را تامین نماییم.

پايشگر كارا، افكار خلاق( با ما همواره بروز باشيد)

سه نسل نرم افزار و ارائه خدمات در زمانی که مشتریان نیاز داشته اند گواه این است که ما همواره تلاش خود را به رفع نیاز مشتریان معطوف ساخته ایم. تیم تحقیق و توسعه نرم افزاری شرکت در کنار تحقیقات برای بهبود روندهای توسعه نرم افزار، تلاش نموده است تغییرات قوانین و مقررات را که در حوزه خدمات دولتی بسیار با اهمیت است در زمان مورد نیاز مشتریان عرضه نماید. تلاش ما در مجموعه اريس همواره بر اين امر بوده است كه راهكارهاي لازم را براي مشتريان خود فراهم سازيم .درك ما از اهميت رعايت مفاد قانوني ما را بر ان داشته است در اين مسير تمامي مجوز هاي لازم را براي اطمينان خاطر مشتريانمان اخذ نماييم و در اين مسير گواهي افتخار ما، رزومه پربار و با كيفيت با انبوهي از مشتريان دولتي در تمامي حوزه هاي حاكميتي مي باشد.